Hyppää pääsisältöön
Tarjouskorisi: » Avaa

Kytkentäkaapelit

Kytkentäkaapelit - 1- ja 2-kuituiset »

Kytkentäkaapeleita on saatavana yksimuotokuituna, kuitutyypit G.652.D (OS2) tai G.657.A , ja kategorian OM3- ja OM4- monimuotokuiduilla. Liitintyypit SC/UPC, SC/APC, LC/UPC, LC/APC ja vakiopituudet 2, 3, 5, 10 ja 20 m.

Kytkentäkaapelit - monikuituiset »

Monikuituisten kytkentäkaapeleiden kaapelityypit ovat FMMS ja FRMS ja niitä on saatavana tiitintyypeillä SC/UPC (SC), SC/APC ja LC/UPC (LC). Kaapelit toimitetaan asiakaspituuksina (A). Kaapeleita käytetään laitetiloissa, esim. pääte- tai...