Hyppää pääsisältöön
Tarjouskorisi: » Avaa

Etumittakuidut tutkamittauksiin

Lisää tarjouskoriin

Nestor Cablesin erikoistuotteisiin kuuluvat etumittakuidut valokaapeliyhteyksien tutkamittauksiin. Etumittakuidut on pakattu pieneen ja kestävään alumiinikoteloon, jossa vain kuitujen liittimiin päätetyt päät ovat esillä ja nekin ovat suojattuina saranoidun kannen alla.

Ominaisuuksia:

  • Kuidun tyyppi on standardin G.652.D yksimuotokuitu
  • Kuidun vakiopituus on 500 m mutta tuotteita on saatavana myös asiakaspituuksina enimmillään 1000 metriin saakka
  • Ei sisällä kuituliitoksia
  • Häntäkaapeleiden pituus on 1 m ja ulkohalkaisija 2,0 mm
  • Saatavana APC- ja UPC-hiotuilla SC- ja LC-liittimillä
  • Kotelon mitat ovat 162 x 124 x 45 mm.
TuoteNestor-koodiSnro
Etumittakuitu SM SC/UPC – SC/UPC 500 mLV17946715000
Etumittakuitu SM SC/UPC – SC/APC 500 mLV17956715001
Etumittakuitu SM SC/APC – SC/APC 500 mLV19336715002
Etumittakuitu SM SC/APC – LC/APC 500 mLV19346715003
Etumittakuitu SM SC/UPC – LC/APC 500 mLV19356715004
Etumittakuitu SM SC/UPC – LC/UPC 500 mLV17896715005
Etumittakuitu, asiakasversioLV1774-
Swipe